- -8%

Design tej eliptycznej serii pieców wywodzi się z czystych skandynawskich linii i prostych form, które sprawiają, że seria HWAM 3100 jest czymś więcej niż tylko piecami.
Seria HWAM łączy nowoczesny design z przytulną atmosferą. Wzornictwo tej eliptycznej serii pieców wywodzi się z czystych skandynawskich linii i prostych form, które sprawiają, że seria HWAM 3100 jest czymś więcej niż tylko piecami. Są to również atrakcyjne meble, które ozdobią i ogrzeją każdy dom. Zawieszony na ścianie, ma dyskretny wyraz i jest wyjątkowo łatwy do czyszczenia.
Klasyfikacja energetyczna A
Moc nominalna 4,5 kW
Moc regulowana 2-6 kW
Powierzchnia grzewcza 20-60 m²
Rodzaj paliwa drewno
Sprawność 80,3 %
Wymiary 43 x 100 x 37,8 cm
Średnica rury dymowej 150 mm
Zalecane ciśnienie komina 12 Pa
Gwarancja 5 lat
Podłączenie rury dymowej góra, tył
Waga 75 kg
Piecyk HWAM kryje w sobie małą tajemnicę. Sekret, który jest utrzymywany od 30 lat. Jest to wrażliwa na ciepło spirala w umieszczona w rdzeniu urządzenia, która automatycznie steruje całym procesem pracy piecyka. Po rozpaleniu ognia Autopilot™ przejmuje kontrolę i automatycznie reguluje dopływ powietrza. Bimetalowa spirala kontroluje trzy mechaniczne przepustnice powietrza, które otwierają lub zamykają się w zależności od aktualnej temperatury w komorze spalania. W efekcie otrzymujemy optymalne i czyste spalanie oraz realne oszczędności drewna, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek czynności przez użytkownika. Wystarczy tylko ustawić odpowiednią dla siebie szybkość wytwarzania ciepła, a reszta zajmie się piecyk. Jest to łatwe, wygodne, ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie.
Autopilot™ jest standardem we wszystkich urządzeniach bez dopłaty.
Zobacz także