All for Joomla All for Webmasters

Nowinki i doniesienia.

profesjonalne projektowanie WWW

W ramach naszej oferty wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi związane z projektowaniem oraz realizacją stron internetowych. Większość zleceń wymaga indywidualnych ustaleń co do charakteru, stopnia zaawansowania oraz kosztów wykonania.

Ponieważ rynek internetowy rozwija się bardzo dynamicznie, jesteśmy przygotowani i już w chwili obecnej dostosowujemy przygotowane przez nas witryny do potrzeb Klienta. Dobrym przykładem – mając na uwadze wspomniany dynamiczny rozwój technologii internetowej - mogą być tworzone przez nas strony responsywne (RWD), to znaczy serwisy automatycznie dostosowujące się do rozdzielczości urządzenia, na którym strona www jest wyświetlana (tablety, smart fony, itp.). Zapewniamy także integrację z serwisami społecznościowymi między innymi Facebook, Twiiter, Youtube. Przy budowie stron stosujemy między innymi technologie: XHTML, HTML5, CSS, PHP, jQuery, FLASH.
 
Na podstawie wspólnych ustaleń oraz otrzymanych materiałów wykonujemy nieodpłatnie projekt graficzny, który następnie przesyłamy do zaopiniowania. Po pełnym zaakceptowaniu ogólnej koncepcji i wyglądu strony podpisujemy umowę po czym rozpoczynamy realizację tworzenia strony internetowej.

Tags: CMS, Design

biokominki sklep biokominek biokominkisklep

Biokominki - pytania i odpowiedzi

Czy biokominkiem można ogrzać mieszkanie? Jak wydajny energetycznie jest biokominek i czy...

Read more

biokominki sklep biokominek

Rodzaje biokominków i ich charakterystyka

  Biokominki istnieją na rynku już od wielu lat, będąc jednymi z najbardziej oryginalnych...

Read more

biokominek wkład kominkowy

Planujesz kominek ale nie wiesz jak wybrać wkład kominkowy?

Każda osoba planująca budowę kominka zadaje sobie to podstawowe pytanie jak wybrać wkład...

Read more